Geoblog.pl    arekimonia    Podróże    Prawie dookoła świata :)    Pożegnanie z Ameryką

Pożegnanie z Ameryką

Argentyna
Argentyna, Buenos Aires

Święta spędzamy sobie spokojnie w Buenos Aires. Jak miło nigdzie nie jechać, śpieszyć się, zwiedzać. Czas upływa nam przyjemnie na spacerkach, lekturach i oczekiwaniu na samolot do Azji. W Buenos podobało nam się w dzielnicy San Telmo, więc znowu się tam skierowaliśmy i zupełnie przypadkowo spotkaliśmy naszych przyjaciół Alejandro i Marianę, którzy znowu nas do siebie zaprosili. Jednak są święta i nie chcieliśmy za bardzo się narzucać więc zostaliśmy tylko jedną noc, odwiedzając ich później od czasu do czasu. Spędziliśmy z nimi super czas i nie możemy się doczekać kiedy odwiedzą nas w Warszawie.

Fajnie, że lecimy do Azji, wreszcie będzie znowu gorąco, tanie różnorodne żarcie i egzotyka. Właściwie nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądała trasa, ale od Kuala Lumpur, zaczynamy naszą długą drogę do domu.

Mirro
Mirro - 2010-04-04 20:34
Heja
wesołych świąt i wesołego Dingusa :-) życzą MIrki Renia Adik i Johny Dobrzańscy ....
pozdro z Polandii

gosiazlublina
gosiazlublina - 2010-04-05 09:01
Hej hej :) Tu Gosia (poprzednio pisalam do Was z naszego wspolnego bloga z moim chlopakiem Bartekigosia) A ja swieta spedzilam na Australijskiej pustyni i wlasnie zabukowalam bilet na jutro na Bali. Stamtad juz bez samolotow planuje dotrzec do Polski. Bede Was gonic - moze spotkamy sie gdzies w pd-wsch Azji :)
Trzymajcie sie cieplutko :)

arekimonia
arekimonia - 2010-04-06 11:23
Gosia, jest szansa bo my właśnie wylądowaliśmy (nie bez przygód) w KL i tez kierujemy się w stronę Polski, złap nas jeśli potrafisz :) Powodzenia w samodzielnej podróży!
Dobrzańscy, pozdro z Malezji

Kuba
Kuba - 2010-04-06 15:48
Dont cry for me Argentina
Wiecie co to jest nie świeci i nie mieści się w dupie???
Ruski przyrząd do świecenia w dupie

Zasoby: 78 wpisów78 440 komentarzy440 1120 zdjęć1120 0 plików multimedialnych0

04.11.2011 - 23.11.2011