Geoblog.pl    arekimonia    Podróże    Prawie dookoła świata :)    Robi sie cieplo - Vancouver

Robi sie cieplo - Vancouver

Kanada
Kanada, Vancouver

No i calkiem szybko i sprawnie przejechalismy stopem Alaske i prawie cala Kanade (sporo ponad 3 tys km). Tu jest naprawde drogo (porownujac do Polski tak ze trzy razy drozej) wiec robimy jeszcze szybkie zwiedzanie Stanow i ruszamy dalej, inaczej nasz budzet wystarczy nam na miesiac a nie na rok ;)

Jednak zdecydowanie najlepsza opcja jest znalezienie na CouchSurfing jakiejs goscinnej rodzinki. Po drodze zatrzymalismy sie w Prince George u mlodej pary miesiac po slubie i nie moglismy lepiej trafic. Wprawdzie nie mieli wiele czasu zeby sie nami zajac za to moglismy do woli korzystac z ich wygodnego mieszkania i nakarmili nas naprawde niezle :)
Niestety przy podrozowaniu stopem nie zawsze wiadomo kiedy dotrze sie do danego miejsca zeby z wyprzedzeniem cos takiego sobie zorganizowac, ale zawsze zostaje jeszcze namiot (noce sa teraz cieple:) ostatecznie hostel..

Bogdan
Bogdan - 2009-09-09 09:22
Śledzimy wasze losy pilnie. Mama pojechała "do miasta", dzieci w szkole, Asia w pracy, a ja "grzebię w internecie.

Trzymajcie się ciepło - Pozdrawiamy z Zamościa

Dorota
Dorota - 2009-09-09 11:00
Jestem kolejny raz pod wrażeniem zdjęć. Jak dla mnie świetne.

gufik
gufik - 2009-09-09 15:32
nono zdjęcia - pełen profesjonalizm.
u mnie w pracy też już zaraziłam koleżanki i będziemy śledzić Waszą przygodę.
więc pozdrowienia od sekcji płac IPCZD :D

Artur
Artur - 2009-09-10 19:04
extra zdjęcia, niczym jak te z National Geographic. Ciekaw jestem które z Was je robi.
pozdrawiam

Aga L
Aga L - 2009-09-10 22:06
Rewelacja :) Trzymam kciuki!

Ania M.
Ania M. - 2009-09-11 10:14
Ja też śledzę Wasze wojaże i trzymam mocno kciuki! Powodzenia! :)

Kasia i Łukasz z Kubuśkiem
Kasia i Łukasz z Kubuśkiem - 2009-09-11 21:50
Pozdrowienia dla dzielnych Podróżników - oby tak dalej! Czytamy relacje z zapartym tchem! i obowiązkowo trzymamy kciuki:):)

Igor
Igor - 2009-09-12 23:16