Geoblog.pl    arekimonia    Podróże    Brazylia 2011    Plazowanie

Plazowanie

Brazylia
Brazylia, Pôrto Seguro

Przez ostatnie dni nic nie robimy, leniuchujemy, opalamy sie, objadamy, a wieczorem rundka po tutejszym deptaku. Najwazneijsze to co i gdzie dzis jemy i czy juz pora przenosic sie do cienia :)

Zatrzymalimy sie w miejscowoci Arraial d´Ajuda kolo Porto Seguro, calkiem urokliwe miasteczko z dlugimi plazami i troche senna atmosfera bo jest jeszcze przezd sezonem. Mimo ze na poczatku zanosilo sie na porzadna burze a tuz przed naszym przyjazdem podobno ciagle padalo, pogoda trafila nam sie wyjatkowo ciepla i sloneczna i nie nadawal sie na nic innego jak tylko lezenie na plazy, ew czytanie ksiazki. Jednak po takiej dawce slonca na nasze nieprzyzwyczajone blade ciala stwierdzilismy, ze przyda nam sie pare dni odpoczynku. Zakupilismy wiec na jutro bilety do maista Ilheus, tam sie troche pokrecimy po okolicy i pewnie znowu powrocimy do plazowania, a co dalej to sie zobaczy. Mamy czas do 23 - wtedy wracamy do Rio.

Aga
Aga - 2011-11-14 22:10
Cieplej na duszy po obejrzeniu tych Waszych zdjęć :)))
a i ciało by chciało do raju ;)

arekimonia
arekimonia - 2011-11-15 22:21
Teraz to dopiero tarfilismy do raju :) Az zal bedzie stad (Morro de Sao Paulo) wyjezdzac - no ale jeszcze pare atrakcji przezd nami a czasu coraz mniej..

Zasoby: 78 wpisów78 440 komentarzy440 1120 zdjęć1120 0 plików multimedialnych0

04.11.2011 - 23.11.2011